Nelepší kvalita čoček na trhu

Brýlová skla
a
jejich úpravy

Při výběru brýlí klademe velký důraz na kvalitu a nejnovější technologie brýlových čoček

Progresivní neboli multifokální brýlové čočky

Stejně unikátní jako každý z Vás

Potřebujete-li více brýlí např. na čtení, práci, řízení, počítač, můžete mít místo všech těchto brýlí pouze jedny s progresivními (multifokálními) čočkami

S progresivními brýlovými čočkami vybavenými tou nejmodernější technologií, získáte optimalizované řešení pro své individuální zrakové potřeby. Vývoj a jedinečné výrobní normy prémiových progresivních čoček poskytují hladký přechod přes celou plochu čočky bez ohledu na to, kam se zrovna díváte.

Naše čiré brýlové čočky také přináší kompletní UV ochranu.

Brýlové čočky pro řidiče

Řízení může být náročné.

Dobrý zrak je naprosto nezbytný pro bezpečí i osobní komfort, ať je vzdálenost jakákoli. Řízení se ale za určitých podmínek může stát náročné, a to pro kohokoli, zejména, nosíte-li  brýle.

Brýlové čočky pro řidiče jsou určeny pro celodenní používání, aby vyhověly zrakovým potřebám řidičů. Jejich provedení a klíčová technologie zlepšují zrak nositele při řízení ve dne i v noci.

Čočky navržené pro řízení omezují odrazy a nepříjemné oslnění, zejména při řízení v noci.

Z toho důvodu je dobré vidění nezbytné pro komfort a bezpečí na cestách, ať cestujete jakoukoli vzdálenost.

Antireflexní úpravy


Jsou velmi důležité z hlediska estetického, neboť zvýšení propustnosti světla umožnuje jasnější pohled do očí. Mimo jiné také zajištuje eliminaci nepříjemných odrazů světel lamp, reflektorů, lesku silnic apod., což ocení zejména řidiči.

Kancelářské brýlové čočky

Kancelářské brýlové čočky nabízí ostré a uvolněné vidění na blízkou čtecí vzdálenost až střední vzdálenost. Skvělá volba pro zákazníky, kteří tráví dlouhé hodiny před obrazovkami.

Pro klienty, kteří pracují s počítačem, je velmi vhodný PC filtr, který zachycuje elektromagnetické vlnění a chrání tak lépe oči před jeho škodlivými vlivy.

Kategorie produktů, která vyhovuje zrakovým potřebám klientů ve věku 30 až 50 let. Vhodné zejména pro ty, kteří často používají digitální a mobilní zařízení a začínají špatně vidět na blízko.

Naše čiré brýlové čočky nabízí plnou UV ochranu.

Efektivní brýlové čočky blokující modré světlo.

Umožněte svým klientům pohodlné vidění a skvělý vzhled bez nepříjemných modrofialových odrazů na brýlích proti modrému světlu. Naše inovativní brýlové čočky blokující modré světlo blokují potencionálně škodlivé modré světlo a poskytují úplnou ochranu před UV zářením. Jsou vhodné zejména pro klienti, kteří tráví spoustu času prací na počítači nebo kteří neustále používají svá digitální zařízení.

Fotochromatické samozabarvující se čočky

provedení fotochromatických čoček, vyrobených z nového materiálu, rychleji se zbarvující směsi a rychlostně optimalizované matrice nosiče.

Poptávka po fotochromatických čočkách neustále roste, což lze připisovat dnešnímu životnímu stylu „neustále v pohybu“. A roste také počet starších (45 let a více) i mladších nositelů progresivních čoček. Zákazníci požadují celodenní řešení do všech světelných podmínek.

Až 2,5krát rychlejší přechod do čirého stavu ve vnitřních prostorech.

Venkovní zatmavení na úroveň slunečních brýlí.

Všechny čočky je možné zabarvit na stálo jak do barev klasických (hnědá, šedá, zelená) tak do barev módních (žlutá, oranžová, modrá, fialová, růžová). Zabarvením je možné zkombinovat brýle sluneční a dioptrické. Podobného efektu lze dosáhnout použitím čoček samozabarvujících, které reagují na intenzitu slunečního záření - v místnosti jsou čiré a na slunci zabarvené